מעליות
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר של חברת עדן מעליות בע"מ
 
 
שירותי אחזקה, התקנה ושיפוצים לכל סוגי המעליות
 
 
ייבוא, שיווק והתקנת מעלונים למוגבלי תנועה ולבתים פרטיים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

התקנת מעליות

 
הזמינו התקנת מעליות מחברת עדן מעליות עוד היום ותוכלו להגיע הביתה בקלות!

לפרטים ולהזמנות חייגו 6655788 - 08 ונשמח לעמוד לשירותכם!
 
 
התקנת מעליות - עדן מעליות
 
 
 

מעליות או לא להיות


בעבר, כשלא היו ברשותנו הטכנולוגיה והידע שיש בידינו היום, הוקמו הרבה מאוד בניינים עם גרמי מדרגות בלבד ואנשים נאלצו לעלות ולרדת בהן גם אם התגוררו בקומה השמינית. היום כמעט בכל מבנה שמוקם, גם אם יש בו שלוש קומות בלבד, מותקנת לפחות מעלית אחת, על מנת לסייע בידי הדיירים, בעיקר המבוגרים שבהם, להגיע אל ביתם בכמה שפחות מאמץ. למרות זאת, בגלל העובדה שבעבר בנו כמו שבנו, הרי שישנם הרבה מאוד מבנים שלדייריהם אין את הפריבילגיה שבינתיים הפכה לסטנדרט, והם נאלצים להמשיך לכתת רגליהם במדרגות קומה אחרי קומה. בזכות העובדה שהיום אנחנו חיים בעידן מודרני מתקדם, הרי שיש בידינו כבר את האפשרות לבצע התקנת מעלית במבנים ישנים, גם בכאלה שבעבר לא הצליחו למצוא את הדרך לביצוע ההתקנה.

 
 
 

התקנת מעליות במבנים ישנים


היום, לפחות מבחינה טכנית, אין כמעט מבנה שלא ניתן להתקין בו מעלית בדרך זו או אחרת. אפשר לבצע התקנה פנימית בחלל חדר המדרגות כמקובל, ואפשר לבצע התקנה חיצונית למבנה, וכך לאפשר לכל הדיירים להגיע אל דירתם בקלות ובנוחות. הבעיה הניצבת הרבה פעמים בפני הדיירים המתגוררים בקומות העליונות היא, שלשם ביצוע העבודה הם צריכים להשיג את הסכמתם של שני שליש מהדיירים המתגוררים בבניין. גם אם הושגה הסכמה של שני שליש מהם, חשוב לדעת שהביצוע בפועל של התקנת מעליות דורש עמידה בשני תנאים:
 
  • קיימת אפשרות לקבל היתר לבניית מעלית.
  • יש אפשרות להתקין את המעלית מבלי לפגוע בצורה משמעותית בדירות הקיימות בבניין, ברכוש המשותף או במראה החזיתי של הבניין. 
     
 

עדן מעליות מתמחה בביצוע התקנת מעליות ומעלונים על פי כל התקנים הדרושים. צוות המומחים של החברה כולל מהנדסים מוסמכים אשר ימצאו בדיוק את המקום המתאים לביצוע ההתקנה ויבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר.
אם השגתם את הסכמת שני שלישים מהדיירים בבניין לביצוע התקנת מעלית או אם אתם מעוניינים לבצע התקנת מעלון בביתכם, צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, כדי שאתם תוכלו ליהנות מכל היתרונות של מעלית איכותית.
 
לפניות חייגו 6655788 - 08 או צרו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
עדן מעליות בע"מ | כתובת: אזור התעשייה פארק אופיר, ביתן 40, ת"ד 3049, באר-שבע 84135  | טל': 6655788 - 08 
 פקס: 6655788 - 08
סניף ירושלים: 02-5831601