מעליות
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר של חברת עדן מעליות בע"מ
 
 
שירותי אחזקה, התקנה ושיפוצים לכל סוגי המעליות
 
 
ייבוא, שיווק והתקנת מעלונים למוגבלי תנועה ולבתים פרטיים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יועץ בטיחות ונגישות

 
 
אנו חיים במדינה סוציאלית שוויונית שבה לכל אחד יש את הזכות לחיות חיים בטוחים ושלווים וליהנות מיחס שווה והולם. מוגבלי תנועה המתניידים באמצעות כיסאות גלגלים אמורים ליהנות ממתקנים ציבוריים בדיוק כמו שאר חלקי האוכלוסייה, ולשם כך נדרש הייעוץ הנכון ליצירת הנגישות הגבוהה ביותר.

בנוסף, עסקים פרטיים ומוסדות מחויבים בעמידה במגוון כללי בטיחות, לרבות תקנות הבטיחות של מכבי אש, המחייבות אותנו לשמור על הבאים בשערינו בריאים ושלמים. על מנת לעמוד בכל הצרכים המורכבים האלה, הדורשים תיאום רב ביניהם, נדרשים שירותיו של איש מקצוע, אדם שמכיר את תחום הבטיחות והנגישות שיוכל לייעץ בו ולענות על כל צורך ודרישה.
 
מתי תזדקקו ליועץ בטיחות ונגישות
 

מי זקוק לשירותיו של יועץ לבטיחות ונגישות?

 
בעת בניית בניין חדש, שיפוץ של בניין קיים או שדרוג של מעלית או מתקן זה או אחר, נדרשת התאמה מלאה לצרכים של אוכלוסיות שונות. ערים ומועצות מקומיות, משרדי ממשלה, אדריכלים וקבלנים, עורכי דין ועוד, כולם זקוקים לשירותיו של יועץ בטיחות ונגישות בעת טיפול במקרים מסוימים הכוללים התייחסות לתחום הנגישות עבור אוכלוסיות מסוימות.

במקרים מסוימים הייעוץ יתבצע לצורך ייצוג אל מול גופים מסוימים הדורשים עמידה במפרטים ותקנות מחמירים כמו מכבי האש, המשרד לאיכות הסביבה ודומיהם. במקרים אחרים, הייעוץ יינתן לצורך עמידה במפרטים ובתנאים בעת תכנון של פרויקט בנייה כזה או אחר.

במקרים מסוימים, יועץ בטיחות ונגישות יידרש לתת את חוות דעתו המקצועית בעת ייצוג בבתי משפט במקרים סבוכים הקשורים לתחום הנגישות והבטיחות, בעיקר במוסדות ציבוריים ובמקומות עבודה מסחריים.
 

בעדן מעליות תקבלו את שירותי הייעוץ הדרושים לכם!

 
אם אתם מחפשים את אנשי המקצוע שיהפכו את הארגון שלכם לבטוחים ונגישים, אתם בעמוד הנכון! חברת עדן מעליות תשמח לספק לשירותכם יועץ אישי בתחום הבטיחות והנגישות, ולהבטיח שהבניין, הארגון, המשרד או המוסד שלכם יהיו נגישים במאת האחוזים לעובדים ולאורחים המגיעים למקום.
 
לפגישה ראשונית עמנו אתם מוזמנים למלא את פרטי ההתקשרות הרלוונטיים בטופס יצירת הקשר שבאתר או לצלצל אלינו לטלפון 08-6655788.
נציגי השירות שלנו מעריכים כל פנייה וישמחו לעמוד לשירותכם בהקדם האפשרי.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
עדן מעליות בע"מ | כתובת: אזור התעשייה פארק אופיר, ביתן 40, ת"ד 3049, באר-שבע 84135  | טל': 6655788 - 08 
 פקס: 6655788 - 08
סניף ירושלים: 02-5831601