מעליות
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר של חברת עדן מעליות בע"מ
 
 
שירותי אחזקה, התקנה ושיפוצים לכל סוגי המעליות
 
 
ייבוא, שיווק והתקנת מעלונים למוגבלי תנועה ולבתים פרטיים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מעלית חשמלית

 
 
במאמר זה נסביר על לוח פיקוד חכם למעליות ועל ההבדל בין לוח שכזה לבין לוחות הפיקוד המותקנים במעליות ישנות יותר. אם בבניין שלכם מעלית ישנה, סביר להניח שלא תמצאו בה לוח פיקוד חכם, אך סביר להניח גם שלא תרצו להתקין אחד חכם בגלל עלויות תחזוקה ותיקונים גבוהות יחסית.
 
לוח פיקוד חכם - יתרונות וחסרונות
 

לוחות פיקוד רגילים למעליות לעומת לוח פיקוד חכם

 
במעליות הישנות יותר מותקנים לוחות פיקוד רגילים ופשוטים, הפתוחים לגישה עבור כל מהנדס, מתכנת או טכנאי מעליות. לוחות אלו מספקים רמת שליטה סבירה יחסית למעליות פשוטות לבניינים עד עשר קומות ועבור בנייה שהחלה בשנות ה-90.

באמצע שנות ה-90 יצרניות המעליות הגדולות החלו בפיתוחן של לוחות חכמים למעליות המיוצרות על ידן. לוחות אלו מוגנים בפטנט והגישה שאליהם מתאפשרת אך ורק לזכיינים מורשים ולאנשי שירות מטעם החברה המייצרת, מה שהופך את עלויות התיקון, התחזוקה, החלקים והחלפים לגבוהות ביותר.
 

מעבר מחברה אחת לאחרת

 
במקרים מסוימים בהם בניין מסוים שבו מותקנת מעלית של חברה מסוימת מעוניין לבצע מעבר של שירותי התחזוקה, התיקונים והשירותים הנלווים לחברה אחרת, נדרשת החלפה של לוח הפיקוד החכם. החלפת לוח פיקוד חכם למעליות מחויבת בהתקנה מחודשת של לוח הפיקוד, שעלול לגרום לירידה בתפקוד של המעלית, ומעלה את הסיכונים שבתפקוד הרגיל והשוטף של המעלית.

אמנם התקנתו של לוח חכם יוצרת בלעדיות לחברת האחזקה הספציפית המקושרת אל היצרנית של לוח הפיקוד הספציפי שהותקן, אך יש בכך גם יתרונות, משום שמדובר באבטחת מקצועיות גבוהה של אנשי מקצוע ייעודיים שמתמחים אך ורק בסוג המעלית שבו הם מטפלים.

הזמנתם של אנשי מקצוע ייעודיים מקטינה את הסיכון לטיפול לוקה בחסר, ובכך מקטינה גם את גורם הסיכון שבנזקי מעלית חמורים, שיכולים לגרום להפסקת פעילותה השוטפת של המעלית תוך כדי שימוש בעת שאנשים נמצאים בה.
 

עדן מעליות מספקים את כל שירותי התיקונים

 
בכל מה שקשור להתקנה, תחזוקה ושירותים מתקדמים בתחום לוח פיקוד חכם למעליות, אנו מוכנים לספק את השירות המקצועי והאדיב ביותר.

צרו איתנו קשר בטלפון שמספרו 08-6655788 
ובררו כיצד נוכל לעזור לכם בכל פנייה ובקשה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
עדן מעליות בע"מ | כתובת: אזור התעשייה פארק אופיר, ביתן 40, ת"ד 3049, באר-שבע 84135  | טל': 6655788 - 08 
 פקס: 6655788 - 08
סניף ירושלים: 02-5831601