מעליות
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר של חברת עדן מעליות בע"מ
 
 
שירותי אחזקה, התקנה ושיפוצים לכל סוגי המעליות
 
 
ייבוא, שיווק והתקנת מעלונים למוגבלי תנועה ולבתים פרטיים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מעלית הידראולית

 
 
אם תמיד רציתם לדעת כיצד פועלת מעלית הידראולית ולא העזתם לשאול, אתם בעמוד הנכון. כאן תקבלו מידע מקיף על אופן פעולתה של מעלית הפועלת באמצעות לחץ הידראולי ועל היתרונות המרכזיים שלה על פני סוגי מעליות אחרים.
 
מעלית הידראולית - בהנעה חשמלית
 

מהי מעלית הידראולית וכיצד היא פועלת?

 
מעלית הפועלת על לחץ הידראולי מכילה הנעה חשמלית שמפעילה את הבוכנה ההידראולית. במקרה שבו נרצה להעלות את המעלית בתוך הפיר, המנוע החשמלי יפעיל את הבוכנה וייצור את הלחץ הנדרש בתוכה להעלאת המעלית בתוך הפיר.

לחץ המעלית עצמו נוצר כתוצאה מהפרשי לחצים שנוצרים בתוך הבוכנה באמצעות דחיסת שמן שיוצר אפקט של הגברת הלחץ המופעל מהמנוע החשמלי. בעת ירידת המעלית הלחץ משוחרר בצורה מבוקרת ביותר המאפשרת ירידה פשוטה, קלה ונעימה ללא חיכוך רב.

בימינו ישנן מעליות הידראוליות בטוחות ואמינות, בעלות מערכות בטיחות ובקרה איכותיות שמבטיחות לבעליהן ולנוסעיהן שקט נפשי וביטחון. מומלץ להתקין מעליות הידראוליות בבניינים עד שש קומות.
 

היתרונות של מעליות הידראוליות

 
אחד היתרונות הגדולים והמשמעותיים ביותר עבור מעליות הידראוליות לבניינים משותפים הוא העלות הנמוכה יחסית של המעלית לעומת סוגים אחרים של מעליות. מדובר במעלית נוחה ויעילה, ומעל לכל בטוחה. תקן העומס של מעלית הידראולית הוא גבוה במיוחד והמעלית עצמה אינה דורשת חדר מכונות, מה שמוזיל באופן משמעותי את העלות הכוללת של עלות התקנת המעלית בבתים משותפים.

התקנת מעלית מסוג זה מומלצת בעיקר עבור מעליות שירות, מכיוון שתקן העומס של המעלית גבוה, מה שמאפשר בנייה והתקנה של פיר מעלית גדול במיוחד לנשיאת משקלים כבדים בצורה קלה ויעילה.
 

מתלבטים בין מעלית חשמלית לבין מעלית הידראולית? צלצלו כבר עכשיו!

 
אנו מספקים שירותי אחזקה הרכבה ושיפוצים בעולם המעליות כבר שנים רבות ללקוחות מרוצים רבים ונשמח להכניס גם אתכם למעגל הלקוחות השמחים שלנו. לכל בניין יש את המעלית המתאימה לו ביותר. מומחי המעליות שלנו ישמחו להתאים לכם את המעלית הנכונה ביותר שתענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה והמדויקת ביותר.

צרו קשר עוד היום באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר
או באמצעות מספר הטלפון 08-6655788.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
עדן מעליות בע"מ | כתובת: אזור התעשייה פארק אופיר, ביתן 40, ת"ד 3049, באר-שבע 84135  | טל': 6655788 - 08 
 פקס: 6655788 - 08
סניף ירושלים: 02-5831601