מעליות
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר של חברת עדן מעליות בע"מ
 
 
שירותי אחזקה, התקנה ושיפוצים לכל סוגי המעליות
 
 
ייבוא, שיווק והתקנת מעלונים למוגבלי תנועה ולבתים פרטיים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מעלית עם שתי מהירויות

 
 
נמאס לכם ממעליות ישנות שעוצרות בחריקת בלמים ובצורה קיצונית? מעוניינים במעלית מהירה שלא תבהיל את הנוסעים בה בעת העצירה? כנראה שאתם צריכים מעליות עם שתי מהירויות. בעמוד זה נסביר על מעליות רגילות שנוסעות במהירות אחת ויחידה, ואת ההבדל בינן לבין מעליות בעלות שני סוגים של מהירות.
 
מעלית עם שתי מהירויות
 

במה מאופיינות מעליות רגילות?

 
מהירות ממוצעת של מעלית המסוגלת לנוע במהירות אחת קבועה נעות בדרך כלל במהירות של כ-0.6 מטרים לשנייה. העצירה במעליות אלה מתבצעת בדרך כלל בבת אחת באמצעות פקודת העצירה שמשדר המחשב למעלית. בגלל שהעצירה מתבצעת בבת אחת, היא נחווית בדרך כלל כמהירה ודרסטית מדי, ללא היכולת להאט בעדינות ובהדרגה את תנועתה של המעלית.

מכיוון שהבלימה נעשית ממהירות של כ-0.6 מטר לשנייה למהירות אפס בבת אחת, דיוק העצירה של המעלית אינו רב, ומגיע לכ-50 מילימטרים בלבד מפתח המעלית עצמו, מה שיכול להקשות על מוגבלי תנועה הנעזרים בכיסא גלגלים לצורך תנועתם, ויכול גם להקשות על תנועתן של עגלות.
 

מעליות עם עצירה נעימה וחלקה

 
על מנת לאפשר עצירה נעימה וחלקה, מהנדסים עמלו על יצירתן של מעליות עם שתי מהירויות שמטרתן לספק אפשרות עצירה נעימה וחלקה יותר לנוסעים בה. המעלית עצמה נעה במהירות ממוצעת של כמטר לשנייה, אך בעת התקרבותה אל פתח הדלת בכל קומה שבה היא אמורה לעצור, היא מאטה את מהירותה למהירות קבועה אחרת, קרובה הרבה יותר אל מהירות האפס. לאחר שהאטה את מהירותה אל מהירות האפס, המעלית מסוגלת לבצע את העצירה בצורה חלקה ונעימה הרבה יותר.

בגלל העצירה החלקה והנעימה יותר, מתאפשר דיוק רב הרבה יותר מזה של המעלית הרגילה, המגיע לרמת דיוק של כ-20 מילימטרים מפתח המעלית, מה שמאפשר תנועה חלקה הרבה יותר לעגלות ולכיסאות גלגלים.
 

עדן מעליות מתאימים לכם בדיוק את המעלית שאתם צריכים

 
אל תהססו ליצור קשר עם מומחי המעליות שלנו בעדן מעליות.

אנו זמינים עבורכם במספר הטלפון 08-6655788 בשעות הפעילות שלנו ונשמח לענות על כל השאלות שלכם. 

מומחי המעליות שלנו ידאגו להתאמה מלאה של מעליות עם שתי מהירויות לצרכים האישיים שלכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
עדן מעליות בע"מ | כתובת: אזור התעשייה פארק אופיר, ביתן 40, ת"ד 3049, באר-שבע 84135  | טל': 6655788 - 08 
 פקס: 6655788 - 08
סניף ירושלים: 02-5831601