מעליות
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר של חברת עדן מעליות בע"מ
 
 
שירותי אחזקה, התקנה ושיפוצים לכל סוגי המעליות
 
 
ייבוא, שיווק והתקנת מעלונים למוגבלי תנועה ולבתים פרטיים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מעלית MLR

 
 
משמעות השם מעלית MRL נגזר מראשי התיבות של Machine Room Less שמשמעותו "חסר חדר מכונות". מדובר למעשה במעלית המופעלת באמצעות מנוע המותקן באותו פיר המעלית שבו מותקנת המעלית עצמה, ללא צורך בבניית חדר נוסף. מעליות אלה מיועדות בדרך כלל לבניינים ישנים שבהם ישנה בעיה רצינית לבנות חדר מכונות נפרד ונוסף לצורך התקנתה של המעלית.
 
מעלית MLR - ללא חדר מכונות
 

מעלית ללא חדר מכונה

 
מעלית MRL היא מעלית שלא דורשת חדר מכונות להפעלתה. במעליות רגילות נדרשת בניית חדר מכונות בחדר נפרד הממוקם מעל המעלית עצמה, לשם הכלת המנוע שמעלה ומוריד את המעלית עצמה בתוך הפיר. מעלית MRL, לעומת זאת, מאפשרת עלייה וירידה של המעלית ללא חדר מכונות חיצוני, וזאת על ידי הצבת המנוע החשמל בחלקו העליון של הפיר, מעל למעלית עצמה, ובתוך הפיר עצמו. באמצעות הפעלה פשוטה המעלית עולה ויורדת, ממש כמו במעלית רגילה שעבורה נדרש חדר מכונות מיוחד לשם הפעלתה.

על מנת להתקין בבניין שלכם מעלית ללא חדר מכונות, נדרש גובה רב יחסית לקומה העליונה. הגובה הכולל מרצפת הקומה העליונה עד לחלקו העליון של פיר המעלית צריך להיות גבוה מ-3.8 מטרים ברוב המקרים על מנת לאפשר התקנה בטוחה והפעלה ידידותית וללא תקלות. בנוסף, חלקו העליון של הפיר אמור לכלול חלון לפינוי עשן בשטח כולל של 0.3 מטרים.
 

איך מצמצמים את הצורך בחדר מכונות נפרד למעלית?

 
המנוע החשמלי של המעלית ניצב על המסילות עצמן שעל גביהן נעה המעלית בתוך הפיר. במעליות רגילות, אשר להן יש חדר מכונות נפרד, יש לוח בקרה כללי שנמצא בחדר המכונות. במקרה של מעלית MRL לוח הפיקוד והבקרה ניצב על הקיר בקומה העליונה בסמוך לפתח המעלית, ברוב המקרים בתוך ארון חשמל.

אם יש לכם שאלה בנוגע למעליות ללא חדר מכונות, או שאתם מעוניינים לגלות פרטים נוספים על המעלית המתאימה ביותר לבית או לבניין שלכם, אנחנו כאן בשבילכם, בזמינות מלאה בשעות הפעילות.

אתם מוזמנים לדבר עם הנציגים שלנו או לקבוע פגישה עם המומחים שלנו
באמצעות שיחה לטלפון שמספרו 08-6655788.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
עדן מעליות בע"מ | כתובת: אזור התעשייה פארק אופיר, ביתן 40, ת"ד 3049, באר-שבע 84135  | טל': 6655788 - 08 
 פקס: 6655788 - 08
סניף ירושלים: 02-5831601